Верея с първа победа за сезона

Валери Домовчийски носи минималния успех на старозагорци

Верея се поздрави с първи успех за сезона. Старозагорци се наложиха с 1:0 като гост на Етър в последна среща от 3-ия кръг на Първа лига.
През първото полувреме двата отбора изнесоха слаба продукция. Головите положения почти липсваха, a играта се водеше основно в централната част на терена.
Най-добрата ситуация за гол дойде още в 6-ата минута. Илиян Йорданов проби по лявото крило и пусна към Георги Андонов. Пoследният отправи удар, който обаче бе париран от Христо Иван.
Последваха изключително скучни минути, в които не се случи нищо интересно.
През втората част ситуацията на терена не се промени. Верея беше малко по-дейният отбор, но така и създаваше интересни ситуации в пред вратата на Христо Иванов. Така се стигна до 86-ата минута, когато все пак падна гол. Точен бе влезлият като резерва Валери Домовчийски, който се възползва от нескопосаните действия на бранителите на домакините и от близка дистанция не остави шансове на стража на търновци.
След този мач Верея събра актив от 4 точки, докато Етър остава с 1.