ВИЛЯРЕАЛ НАДИГРА ОСАСУНА С 3:1

ЖЪЛТАТА ПОДВОДНИЦА ОСТАНА В БИТКАТА ЗА ПЪРВОТО МЯСТО

8 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Виляреал победи  Осасуна с 3:1 в мач от  шестия кръг на футболния шампионат на Испания.С голове на Алешандре Пато в 45-ата минута, Бруно Сориано от дузпа в 24-ата и Никола Сансоне в 39-ата минута Виляреал поведе с 3:0.Роберто Торес в 45-ата минута от дузпа оформи крайното 3:1 за Виляреал.За тима на Виляреал това е трета победа от началото на сезона, като отборът продължава да е без загубен мач в кампанията, заемайки четвъртата позиция в класирането.Осасуна остава без победа от началото на сезона, като има вече четири загубени мача. Тимът е на последното място в подреждането.