Виляреал надви Алавес с 3:0

"Жълтата подводница" с втори пореден успех в Примера дивисион

7 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Виляреал се поздрави с втори пореден успех в Примера дивисион, след като спечели с категоричното 3:0 гостуването си на Алавес в среща от 4-ия кръг на шампионата.
"Жълтата подводница" излезе напред в резултата в 33-ата минута, когато Бакамбу шутира, топката рикошира в тялото на Алексис и влетя във вратата.
В началото на второто полувреме Виляреал удвои чрес Карлос Бака, койгто се разписа на празна врата. В 62-ата минута гостите реализираха трети гол. Кастийехо пусна отличен извеждащ пас към Бакамбу, който изскочи зад отбраната на Алавес и бе сам срещу Пачеко, след което хладнокръвно вкара топката във вратата му.
След този успех Виляреал събра актив от 6 точки, докато Алавес е последен с 0 и без нито един отбелязан гол.