ВОЛФСБУРГ ПОБЕДИ ЦСКА (МОСКВА)

ЦСКА ПАДНА ОТ ВЪЛЦИТЕ С 0:1

9 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Георги Миланов влезе като резерва за своя ЦСКА (Москва) при гостуването на Волфсбург в мач от първия кръг в група „B“ на турнира Шампионска лига. "Вълците" победиха с 1:0. Нашият национал се появи на терена в 78-ата минута на мястото на сърбина Зоран Тошич.Треньорът на „армейците” Леонид Слуцки пренебрегна очаквано българския халф. Миланов не е започвал вече в 13 поредни мача като титуляр. Единственото попадение беше дело на Юлиян Дракслер. Немският национал възпламени трибуните в 40-ата минута, след като прониза безпомощния вратар на "армейците" Игор Акинфеев за 1:0.