Search Suggestions
      петък, 18.07.25
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Ивелин Михайлов: Ако ЕРП-тата станат държавни, то утре Борисов и Пеевски могат да ви спрат тока

          Това каза председателят на ПГ на „Величие“ Ивелин Михайлов, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

          - Реклама -

          По думите на Михайлов в малките населени места, при такъв развой на нещата, един човек може да стои без ток и една-две години, ако председателите на ГЕРБ и „ДПС-Ново начало“ решат така.

          Това каза председателят на ПГ на „Величие“ Ивелин Михайлов, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

          - Реклама -

          По думите на Михайлов в малките населени места, при такъв развой на нещата, един човек може да стои без ток и една-две години, ако председателите на ГЕРБ и „ДПС-Ново начало“ решат така.

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Д-р Татяна Илиева: Международният джаз фестивал се откроява от всички музикални събития

          Мотивът на това упорство е моят съпружески дълг към делото и паметта на д-р Емил Илиев, защото това, което той направи и сътвори този...

          Сашо Диков за случая „Кошлуков“: Наглост и безочие

          Това е част от поредния епизод на театъра на абсурда, в който активна роля изигра СЕМ, а от друга страна - Кошлуков. Поддържаща роля...

          Адв. Димитрова: България има дълга традиция да извращава прилагането на закона

          В последните дни темата за независимостта на съдебната система отново стана обект на обществено внимание, след ареста на кмета на Варна Благомир Коцев и...

          16 КОМЕНТАРА

          1. И може би все пак е по- добре да са държавни! Защото хората се сменят, а тези услуги са част от националната сигурност!

          2. Хубаво е ЕРП тата да са държавни, но когато има държава. В момента България е мутренска територия.

          3. Още един месия на ДС,, на БКП. Цената на тока? Кой този ток? Личния ток на някой си вожд? На шайките нелигитимни и престъпни мутри които са се самонарекли УЖ ,,народно събрание“ – господарите ви?

            КЕВР“ – Създадена с една единствена цел – внушаване на някаква УЖ законност на ежедневния грабеж на който са ни подложили същите шайки през фалшивите им престъпни уж закони и наредби. Както и обгрижване на монополи и картели, разбира се срещу % от плячката, отчитан в личните офшорни сметки на шайките на които казвате УЖ парламент. Най вероятно на месечен абонамент. Това касае абсолютно всички престъпни ,,регулаторни режими “ които по същество са антипод на пазара по смисъла за такъв.

            Престъпните ЕРП-та. Само ЕВН имат 3 милиона партиди, абонати, по 10 лв да им надпишат, а 10 лв повярвайте няма как да ги хванете = 30 милиона на месец х 12 месеца = 360 милиона на година х 10 години = 3.6 МИЛИАРДА лв. Колко ли от тези милиарди отчисляват в личните офшорни сметки на покровителите им от така наречената престъпна власт – парламент, е по големия въпрос? Въпрос за милиарди? Как мислите? И това при 10лв, да не говорим, че в зимните месеци надписват по 100, 200, 300 лв. Не говорим за фирмените партиди там за какво надписване става дума. И тук говорим само за ЕВН. А Енерго про, ЧЕЗ -сега еврохолд / фирмата на ДС, на БКП/,

            Доколкото знам тока е държавен, в превод на всички нас? Или? Как е възможно някой си вожд еднолично да реши за колко да ни продава собствения ни ток по забележете борсови цени? Ако се внася от борсата е възможно да има логика да се плаща по борсови цени, но в конкретния случай се изнася пак поради едноличните решения на някой си вожд. Само за миналата година износа е за над 5 МИЛИАРДА лв. Кой е собственик на този ток?

            По аналогия си отглеждате зеленчуци в собствената ви градина, сеете, поливате, третирате, и когато зеленчуците ви станат готови за консумация, някой си вожд през еднолични решения …. да ви определи цена на която може да ги консумирате? Защото на борсата в Холандия били еди колко си същите тези зеленчуци …. Дали осъзнавате абсурда на който са ни подложили през подобни внушения? След като тока е наша собственост – следва за нас да не струва нищо, 0-ла лв. Ама имало поддръжка? Та откъде идват заплатите на п@р@зитите от НЕК? Нима не от нашите данъци? Тоест, и затова сме платили!

            Демокрация с вождове няма – не съществува такава! Никъде в буквалния превод на думата ,, демокрация “ няма и намек за вождове, партии, господари, управници, месии, дерибеи и сатрапи. Няма и намек! Ама видите ли трябвало да има правителство? Защо? На кой е нужно? Някой сеща ли се за един закон в полза на хората за 35 години? Един? Не два? Нещо повече, всички закони са срещу хората и в една единствена полза – на личните им офшорни сметки!

            РЕШЕНИЕТО : Нова истинска Конституция приета на референдум /единствения легитимен вариант/ , а защо не копи пейст на Швейцарската – референдуми!

            Електронни референдуми + Изпълнителна агенция, която да превежда в сила волята и желанията на собствениците – хората! Всичко извън това няма общо с Държава, демокрация, общество. Които бъркате с @фрик@нско племе с вождове. Държавен служител “ произлиза от ,,служба “ ,,служа “ ,,слуга “ – в самата дума е заложено, а не от ,,Господар “ ,,вожд “ ,,управник “ който решава еднолично как да живеят всички останали. Общество “ произлиза от ,,общо“ – в самата дума е заложено. Тоест, едноличните решения на някой си вожд, на една шайка от вождове, освен недопустими са и престъпни такива в своя генезис. Единствената ни позната форма за общи решения са референдумите. Друга не съществува! Възможно ли е изобщо да има ,,общество “ след като някой си вожд еднолично се разпорежда с ,,общото „?
            Държава “ от ,,държа“, в самата дума е заложено. Та какво държим ние от общите ни активи след като някой си вожд еднолично се разпорежда с тях като с бащиния? Държим дълговете и задълженията с които са ни загробили!

            Когато видите, депутати, президенти, министри, кмЯтове, и всякаква подобна престъпна п@пл@ч – да протестират на площада, поради това, че собствениците – хората, са отхвърлили предния им престъпен закон на електронен референдум, само и единствено тогава ще преживеете усещането за общество, държава, демокрация.

            Избора на вождове, господари, деребеи и сатрапи, които да решават еднолично как да живеят всички останали не е ,,избор“, а още по малко може да се счита за ,,право“ -р0бство е! Р0бство на офшорните им лични сметки!

          4. Защо не се обедините и привлечете други към вас. Един по един нищо няма да стане. Припомнете си как България с три царства падна под робство. Прочетете историята. Най точните сведения ги има в турския архив.

          ОСТАВИ КОМЕНТАР

          Моля, въведете коментар!
          Моля, въведете името си тук

          - Реклама -
          ТОП ДНЕС
          ТОП 14 ДНИ

          Зареждане…

          Зареждане…

          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions