22.9 C
27 C
20.8 C

ПСЖ победи Ница без Мбапе

ПСЖ победи Ница с 2:1 като гост в мач от френската Лига 1. Всички попадения в двубоя паднаха през първото полувреме, като парижани поведоха с 2:0 с голове на Брадли Баркола и Йорам Заге. Мохамед-Али Шо върна едно попадение за Ница, но то не стигна дори за точка.

В 19-ата минута ПСЖ поведе в резултата с гол на Брадли Баркола. Той получи в наказателното поле и прати удара си в левия страничен стълб.

Три минути след това парижани удвоиха. Баркола намери Йорам Заге в пеналтерията, а младият бранител вкара топката в мрежата на Марчин Булка за втори път.

В 31-ата минута Ница върна един гол. Мохамед-Али Шо засече центриране и с изстрел в горния ляв ъгъл не остави шансове на Арнау Тенас.

В началото на втората част нямаше опасни положения пред двете врати.

В 74-ата минута Мелвин Бард получи директен червен картон след грубо нарушение. Пет минути след това Баркола бе близо до второто си попадение в мача, но ударът му срещна десния страничен стълб.

За Ница предстои двубой с Лил, докато ПСЖ гостува на Метц.

Реймс постигна домакински успех с 1:0 срещу Марсилия след автогол на Шансел Мбемба.