неделя, 20.10.24

Лудогорец не сгреши и дръпна с три точки на Левски

Играчите на Николай Митов ще се опитат да изненадат шампионите в София

Шампионът и водач в класирането на българското първенство Лудогорец гостува днес на Септември в София в среща от осмия кръг на родния шампионат. Резултатът в момента е 0:2. Руан Крус във втората минута на добавеното време на първата част даде аванс на шампионите в резултата. В 55-тата минута Ивайло Чочев отбеляза гол за 0:2 с глава. В официалната статистика попадението може да остане и като автогол на Мартин Христов. Георги Върбанов от Септември получи червен картон в 20-тата минута. „Орлите“ от Разград влизат в мача с равни точки с втория Левски, но играчите на хърватския специалист Игор Йовичевич са с мач по-малко от „сините“. Септември пък е 13-и с 10 точки, като в последния си мач преди паузата за срещите на националните отбори шокира ЦСКА с 1:0.