Интер надви Шериф с 3:1

Така Интер записа първа победа в група "D" на Шампионска лига този сезон и вече има 4 т

2 годиниФутбол 1 Симеон Кисьов

Интер се наложи с 3:1 срещу сензацията в груповата фаза на Шампионска лига Шериф (Тирсапол).

На своя стадион "Джузепе Меаца" домакините достигнаха до 3-те точки напълно заслужено. В 34-ата минута Един Джеко откри резултата, а малко след началото на второто полувреме Себастиан Фил изравни, но после Артуро Видал (58) и Стефан де Врай (67) донесоха успеха за домакините.

Така Интер записа първа победа в група "D" на Шампионска лига този сезон и вече има 4 т. Шериф остава с 6, колкото има и Реал Мадрид. На дъното с 1 т. е Шахтьор (Донецк).