САО ПАУЛО С ПОБЕДА В КОПА ЛИБЕРТАДОРЕС

АТЛЕТИКО МИНЕЙРО И ИНТЕРНАСИОНАЛ НЕ СЕ ПОБЕДИХА

9 годиниБразилейро 6 Телевизия Евроком

Сао Пауло записа победа в 1/8-финалите на Копа Либертадорес. Трикольорите победиха Крузейро с 1:0. Единственото попадение в мача отбеляза Рикардо Сентурион в 82-та минута. В другия бразилски сблъсък в надпреварата Атлетико Минейро и Интернасионал завършиха 2:2. Лисандро Лопес изведе гостите напред още във 2-та минута. В 14-та Атлетико изравни чрез Дъглас Сантош. Хорхе Валдивия направи резултата 2:1 за червените, а в добавеното време Леонардо Силва донесе точката за гостите. Реваншите са на 13 май. Тази вечер в турнира пък ще се изиграе дербито на Аржентина между Ривър Плейт и Бока Хуниорс.