Виляреал победи Рома с 1:0

"Вълците" продължават на осминафинал

Виляреал победи Рома с 1:0 като гост в реванш от 1/16-финалите на турнира Лига Европа, но напред продължават "вълците". Те бяха спечелили визитата си в Испания преди седмица с 4:0.Единственото попадение на "Олимпико" заби Боре в 15-ата минута. Той се възползва от много груба грешка на Томас Вермален, който нескопосано се опита да изчисти едно центриране отдясно, но вместо това изведе съперника на чиста позиция за 0:1.В последните десетина минути на срещата Рома игра с човек по-малко, след като Рюдигер тресна лакът в лицето на Алваро Гонзалес и веднага получи червен картон.