Search Suggestions
      четвъртък, 12.02.26
      Search Suggestions
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -

          Маестро Марк Кадин: Четвъртият концерт на Рахманинов звучи рядко в цял свят

          11 януари 2022 | 00:00 120

          „Четвъртият концерт на Рахманинов звучи рядко в цял свят“, заяви диригентът на симфоничния оркестър на БНР маестро Марк Кадин, който беше гост в предаването „Делници“ с водещ Николай Колев.

          - Реклама -
            
            

          Маестро Марк Кадин разказа, че в предстоящо музикално събитие, което той ще дирижира, ще бъдат събрани части от творчеството на Рахманинов и Чехов.

          Гостът сподели още, че няма специални мисли, когато застава пред оркестъра си, а просто се стреми да прави това, което се изисква от него.

          Концертът „Руска зима“ ще бъде представен в Зала България на 21 януари.

          google-news
          Последвайте Евроком в Google News

          СВЪРЗАНИ НОВИНИ

          Пожар в „Студентски град“ след авария в подземен трафопост, евакуирани са 40 души

          Огънят е възникнал в подземен паркинг заради повреда в трансформатори, временно е прекъснато електрозахранването в района

          Майка на младеж от групата в „Петрохан“: Никога не повярвах на твърденията за насилие

          София Андреева разказа в подкаста „Дневен ред“, че е финансирала проекта на Ивайло Калушев и нарече сина си „морален убиец“

          Антон Славчев подаде оставка от Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество

          Решението идва дни след гласуваното закриване на Антикорупционната комисия и прехвърлянето на функциите ѝ към други институции
          Вашият коментар
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          - Реклама -
          Search Suggestions
              Search Suggestions