Обявиха съдиите за реваншите

Мачовете ще се играят във вторник и сряда

5 годиниСпортни 1 Боряна Райчева

БФС обяви съдийските назначения за двата полуфинални мача за Купата на България. Първата среща е между „Септември“ и „Локомотив Пловдив“ утре. Главен рефер ще бъде Валентин Желязков с помощници Станимир Илков и Мирослав Желев, четвърти съдия – Радослав Гидженов, а съдийски наблюдател - Валентин Добрев. Пловдивчани взеха солиден аванс с 4:0 миналата седмица и изглеждат сигурен финалист. Другият двубой е в сряда между „ЦСКА-София“ и „Ботев Пловдив“. Мачът ще бъде ръководен от Петър Костадинов, по тъчлинията ще бъдат Георги Дойнов и Мирослав Иванов, четвърти рефер ще е Георги Давидов, а наблюдател – Иван Вълчев. Костадинов няма много опит в „Първа лига“. Той е ръководил само 3 срещи през сезон 2017/18, в които е свирил 2 дузпи и е показал 8 жълти картона. Преди седмица „Ботев“ все крехка преднина, като победи с 3:2 у дома.