Ювентус надви Милан с 2:1

Торинци обърнаха "росонерите"

5 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Ювентус продължи терора над Милан, постигайки пълен обрат с 2:1 като домакин в среща от 31-ия кръг на Серия "А". По този начин "бианконерите" увеличиха серията срещу днешния си съперник на 7 поредни победи в последните 7 срещи.
За успеха на "старата госпожа", която отново бе без голямата си звезда Кристиано Роналдо, който лекува контузия, се разписаха Паоло Дибала (60' - дузпа) и Мойс Кийн (84'). За гостите от Милано точен бе Кшищоф Пьонтек в 39-ата минута.
Иначе двубоят бе доста равностоен на моменти, като Милан бе по-добрият отбор през първата, а Юве през втората.
Този резултат не променя особено нещата за торинци, които са убедителен лидер с 84 точки след 31 кръга, притежавайки цели 21-а повече пред втория Наполи. Милан от своя страна е четвърти с 52 пункта.