ЦСКА победи Черно море с 3:1

Трима чужденци се разписаха за успеха над Черно море в първия мач на Добри Митов

ЦСКА успя да постигне важна победа с 3:1 над Черно море и отново е в играта за шампионската титла, доближавайки се на 3 точки зад Лудогорец. Мачът във Варна беше първи за новия треньор на "червените" Добри Митов, който зае мястото на напусналия клуба Любослав Пенев. До Митов на пейката днес беше Люпко Петрович, който заедно с Димитър Пенев са в ролята на консултанти. "Червените" откриха резултата във Варна след страхотен гол на Тиаго в 33-ата минута, а Едвин Джеси удвои в 52-ата минута. В 66-ата Васил Панайотов намали, но бързо след това Али Соу също отбеляза и подпечата победата на ЦСКА.