Гледай
на живо

ПЪЛНИЯТ ЖРЕБИЙ ЗА ЛИГА ЕВРОПА

ЕТО СБЛЪСЪЦИТЕ В ТРЕТИЯ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ

ПЪЛНИЯТ ЖРЕБИЙ ЗА ЛИГА ЕВРОПА

Пълният жребий за трети кръг на Лига Европа:

Цюрих (Швейцария) – Черно море/Динамо (Минск)
Кайрат (Казахстан)/Алашкерт (Армения) – Риека (Хърватия)/Абърдийн (Шотландия)
Дачия (Молдова)/Жилина (Словакия) – Ворскла (Украйна)
АЗ Алкмаар (Холандия) – Истанбул Басакшехир (Турция)
Бордо (Франция) – АЕК (Кипър)
Локомотив (Загреб, Хърватия)/ПАОК (Гърция) – Спартак (Търнава, Словакия)/Линфийлд (Сев. Ирландия)
Търгу-Муреш (Румъния) – Сент Етиен (Франция)
Сконто (Латвия)/Дебрецен (Унгария) – КР (Исландия)/Розенборг (Норвегия)
Яблонец (Чехия) – Копенхаген (Дания)/Нютаун (Уелс)
Апоел (Беер Шева, Израел)/Тюн (Швейцария) – Вадуц (Лихтенщайн)/Ньоме Калжу (Естония)
Беленензеш(Полтугалия) – Сласк (Полша)/Гьотеборг (Швеция)
Сампдория (Италия) – Войводина (Сърбия)/Спартакс  (Юрмала, Латвия)
Кукеши (Албания)/Младост (Подгорица, Черна гора) – Легия (Полша)/Ботошани (Румъния)
Шарлероа (Белгия)/Бейтар (Израел) – Заря (Луганск, Украйна)
Щурм Грац (Австрия) – Рубин (Казан, Русия)
Рандерс (Дания)/Елфсборг (Швеция) – Шамрок Роувърс (Ирландия)/Од Гренлан (Норвегия)
Саутхемптън (Англия) – Витес (Холандия)
Слован (Либерец, Чехия) – Апоел (Кириат Шмона, Израел)
Чукарички (Сърбия)/Габала (Азербайджан) – Аполон (Кипър)/Тракай (Литва)
Шахтьор (Солигорск, Беларус) – Волфсбергер (Австрия) – Борусия (Дортмунд)
АИК (Швеция)/Ширак (Армения) – Атромитос (Гърция)
Стандарт (Лиеж, Белгия) – Ференцварош (Унгария)/Железничар (Босна и Херцеговина)
Уест Хем/Биркиркара (Малта) – Инвернес (Шотландия)/Астра (Румъния)
Атлетик (Билбао, Испания) – ФХ (Исландия)/Интер (Баку, Азербайджан)
Йелгава (Латвия)/Работнички (Македония) – Трабзонспор (Турция)/Диферданж (Люксембург)
Берое/Брьондби (Дания) – Ягелония (Полша)/Омония (Кипър)
Алтах (Австрия) – Витория (Португалия)
Копер (Словения)/Хайдук (Хърватия) – Млада Болеслав (Чехия)/Стрьомгодсет (Норвегия)
Краснодар (Русия) – Слован (Словакия)/Юнивърсити Колидж Дъблин (Ирландия)