Аталанта надви Дженоа с 2:1

Аталанта обърна „грифоните” в Генуа

Българският национал Андрей Гълъбинов изгледа от резервната скамейка на Дженоа домакинската загуба от Аталанта с 1:2 в последната среща от 16-ия кръг на Серия “А”.
Андреа Бартолачи (4) изведе „грифоните” напред в резултата след шут от дъгата пред наказателното поле. Йосип Иличич (45) изравни в края на полувремето, пращайки топката в долния десен ъгъл на Матия Перин.
Малко след почивката Андреа Масиело (52) с глава след центриране на Иличич донесе победата на гостите от Бергамо.
След шестата си победа за сезона Аталанта е на осма позиция с 23 точки. Дженоа записа девета загуба и е на 16-о място с 13 точки.