Аталанта разби Интер с 4:1

Миланският гранд загуби тежко в Бергамо

5 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Третият в класирането на италианската Серия "А" Интер допусна загуба с 1:4 при визитата на Аталанта в Бергамо. Поражението идва след седем поредни победи за миланския гранд, като последната загуба на тима бе през септември от Парма (0:1).Ханс Хатебур изведе домакините напред още в 9-ата минута, но Мауро Икарди се разписа от дузпа в 47-ата минута за 1:1, разписвайки се в пети пореден мач. Мансини даде нов аванс на Аталанта в 62-ата минута, за да се стигне до последните минути, в които Интер понесе тежък удар и получи нови два гола.
Берат Джимсити се разписа в 88-ата, В 92-ата Брозович остави Интер с човек по-малко заради втори жълт картон, а две минути след това Гомес оформи крайното 4:1.