Атлетико (Мадрид) се издъни срещу слабак

"Краставичарите" шокираха "дюшекчиите" в 82-ата минута

5 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Атлетико (Мадрид) се издъни срещу един от слабаците в Примера - Леганес, завършвайки 1:1 като гост на отбора, който се намира в зоната на изпадащите.
Преднина на "дюшекчиите" след равностойно първо полувреме даде Антоан Гризман, който отбеляза гениален пряк свободен удар в 69-ата минута.
След гола Атлети намали темпото на игра и логично пред Леганес се отвориха шансове, а голът не закъсня. Той падна в 82-ата минута след центриране от свободен удар и слаба намеса на Ян Облак.
Така след това равенство Атлетико (Мадрид) остава на второто място с 20 точки, като е на една зад Барселона, но има и мач повече от "каталунците". Леганес пък е на осемнадесетото място с 9 пункта.