Атлетико възкръсна в зрелище срещу Ювентус

Италианският шампион изтърва два гола аванс на „Уанда Метрополитано“

Атлетико Мадрид и Ювентус направиха зрелищно 2:2 в дербито от група D на Шампионска лига.
Всички голове на стадион "Уанда Метрополитано" паднаха след почивката. Италианският хегемон поведе с две попадения чрез Хуан Куадрадо (48) и Блес Матюиди (65), които през лятото бяха спрягани за напускане.
В 70-ата минута Стефан Савич върна надеждите на "дюшекчиите" за обрат, а в самия край Ектор Ерера донесе точката за домакините. В следващия кръг шампионът на Италия приема Байер Леверкузен на 1 октомври, докато Атлетико гостува на Локомотив Москва.