Байерн Мюнхен разби Фрайбург с 4:0

Баварците спечелиха повече от убедително при визитата си във Фрайбург

6 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Байерн Мюнхен се наложи с 4:0 при визитата си на Фрайбург в мач от 25-ия кръг на Бундеслигата. Домакините инкасираха по две попадения в двете полувремена. Резултатът бе откри в 25-ата минута, когато вратарят Александер Шволов си вкара автогол след удар на Томас Мюлер и рикошет в защитник. Четири минути по-късно Корентен Толисо удвои с много силен далечен шут, с който заби топката в левия ъгъл. В 55-ата Сандро Вагнер направи резултата класически, а в 69-ата Мюлер увеличи разликата на 4:0. С победата днес Байерн отново увеличи на 20 точки аванса си на върха.