Барселона отстрани Палмейрас в Копа Либертадорес

В четвъртфиналите на Копа Либертадорес Барселона ще се срещне с победителя от двойката Атлетико Паранаенсе - Сантос

Барселона от еквадорския Гуякил се класира за четвъртфиналите на Копа Либертадорес. В осминафинален мач от турнира еквадорците отстъпиха с 1:0 на Палмейрас. Първата среща завърши с победа 1:0 за Барселона и по този начин победителят трябваше да бъде определен чрез изпълнение на дузпи. В тях по-успешни се оказаха гостите.
В четвъртфиналите на Копа Либертадорес Барселона ще се срещне с победителя от двойката Атлетико Паранаенсе – Сантос.