БЕРБАТОВ С ПРИНОС ЗА ПАОК

ПРИ ПОБЕДАТА НАД. ПАНАТИНАЙКОС

8 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Футболният отбор на гръцкия ПАОК с българина Димитър Бербатов надигра Панатинайкос с 3:1 в едно от най-чаканите  дербита в южната ни съседка. Резултатът за домакините от ПАОК откри именно Димитър Бербатов, който бе точен от 11-метров наказателен удар в 28-ата минута. Вторият гол за домакините бе дело на бившия играч на Левски Гари Родригес в 31-ата минута. Девет минути по-късно Витор вкара третия гол за отбора на Димитър Бербатов.

Единственият гол за Панатинайкос дойде също след изпълнение на дузпа в 74-ата минута и бе реализиран от Карелис.

След изключително важното попадение на Бербатов, дало тласък и за останалите голове, българинът обаче напусна терена поради травма. Според медиите в Гърция той ще пропусне следващия сблъсък на ПАОК с Пантракикос в сряда за купата с цел възстановяване.