Берое и ЦСКА завършиха наравно 1:1

Берое и "червените"  с равенство, което не устройва никой

Берое и ЦСКА завършиха наравно 1:1 в мач от 13 кръг на Първа лига. Гостите откриха резултата в 27-ата минута чрез Тиаго Родригес, а осем минути по-късно Мартин Камбуров изравни.
Голмайсторът на ЦСКА Мауридес влезе в игра след почивката на мястото на Кирил Десподов и пропусна дузпа, а в края на мача от чиста ситуация стреля високо над вратата.
Срещата се игра пред пълни трибуни в Стара Загора, а равенството определено не устройва нито един от двата тима. ЦСКА изостана с две точки от временния лидер Левски, а старозагорци се отдалечиха от първите две места.