БЕШИКТАШ И СПОРТИНГ ПОДЕЛИХА ТОЧКИТЕ

БЕШИКТАШ СЪБРА АКТИВ ОТ 4 ТОЧКИ

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Отборите на Бешикташ и Спортинг (Лисабон) не успяха да излъчат победител в сблъсъка помежду си от група "Н" на Лига Европа. Срещата в Истанбул завърши 1:1, като двата тима поделиха по една точка.Гостите първи откриха резултата в мача в 16-ата минута, когато след хубава контраатака топката стигна до Браян Руис, който с прекрасен удар от границата на наказателното поле отбеляза за 0:1. В 61-ата минута обаче Бешикташ успя да стигне до равенството, като също след контраатака Гьокхан Торе бе намерен в наказателното поле и без забавяне прати топката в далечния ъгъл за 1:1.Така Бешикташ събра актив от 4 точки и заема второто място в групата. Спортинг пък се намира на 3-ото място с 1 точка до момента.