БОТАФОГО И ФЛАМЕНГО ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 3:3

РИКАРДО ГОМЕС ПУСНА В ИГРА НЕИЛТОН И САЛГЕЙРО И ТОЧНО ТЕ ДВАМАТА СЕ РАЗПИСАХА ЗА СВОЯ ТИМ - СЪОТВЕТНО В 80-АТА И 83-АТА МИНУТИ

8 годиниБразилейро 3 Телевизия Евроком

Първият мач от 15-ия кръг на Бразилейро бе изключително атрактивен и резултатен. Ботафого и Фламенго не успяха да се победят, а срещата приключи 3:3. Гостите поведоха с гол на Евертон в 24-ата минута. Само 10 минути по-късно обаче домакините изравниха с изключително попадение на защитника Диого Гояно.Така приключи първото полувреме. Втората част започна с натиск на гостите и в 57-ата минута Жорже даде преднина на Фламенго, а в 68-ата централният нападател на гостите Пауло Гереро усложни още повече нещата за Ботафого, след като вкара трети гол за своя тим. В този момент си пролича добрата работа на треньора на домакините Рикардо Гомес. Той пусна в игра Неилтон и Салгейро и точно те двамата се разписаха за своя тим - съответно в 80-ата и 83-ата минути за крайното 3:3.