БЪЛГАРИЯ ЗАГУБИ С 0:3 В ШВЕЦИЯ

ЛЪВОВЕТЕ ПАДНАХА С 0:3 В СТОКХОЛМ

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

България загуби с 0:3 от Швеция в квалификационен мач за световно първенство. Голмайстори за домакините станаха Ола Тойвонен в 39-ата, Оскар Хилемарк в 45-ата и Виктор Линдельоф в 58-ата минута.
В останалите два мача от групата Беларус завърши наравно с Люксембург, чийто отбор игра цяло полувреме с 10 човека, а в Амстердам Холандия загуби от европейския вицешампион Франция с 0:1.
След първите три кръга в групата Франция и Швеция имат по 7 точки, Холандия е с 4, България с 3, Беларус има две, а Люксембург е на последното място с една точка.