Челси надви ПАОК с 1:0

"Сините" надделяха над ПАОК с 1:0

Челси победи 1:0 ПАОК в среща от Лига Европа. Попадението за "сините" реализира Вилиан в 7-ата минута.
Англичаните изпуснаха много положения и можеха да си тръгнат с по-изразителен резултат.
Големият отсъстващ в отбора от Лондон бе белгийската звезда Еден Азар.
Мениджърът Маурицио Сари бе направил цели пет промени в състава си в сравнение с последния двубой, като сред титулярите не бяха Азар, Жиру, Давид Луис, Матео Ковачич и Сесар Аспиликуета.
Вместо тях от първата минута в Гърция започнаха Алваро Мората, Вилиан, Давиде Дзапакоста, Рос Барклии Андреас Кристенсен.