Драма в Загреб! Шест гола и два червени картона на Динамо - Шахтьор

Двата тима остават с по 5 точки

4 годиниФутбол 8 Телевизия Евроком

Динамо (Загреб) и Шахтьор (Донецк) направиха истинско зрелище в четвъртия си двубой от груповата фаза на Шампионската лига. Двата тима завършиха при 3:3 на "Максимир" в Загреб.
През първото полувреме Алан Патрик даде преднина на гостите в 13-ата минута, а Петкович изравни в 25-ата за домакините.
Екшънът обаче тепърва предстоеше.
В 74-ата минута втори жълт и респективно червен картон от домакините получи Моро (74'), а 5 минути по-късно същото се случи с Марлос от гостите.
В 83-ата минута Иванушец направи 2:1 за Динамо, а 6 по-късно Адеми покачи на 3:1.