Етър изхвърли Верея и е четвъртфиналист

Футболистите на Красимир Балъков имаха превъзходство през целия мач и логично се поздравиха с успех

5 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Тимът на Етър стигна четвъртфиналите в турнира за Купата на България. Шампионът на страната от 1991 година отнесе с 3:0 Верея и се нареди сред участниците в следващия етап. Футболистите на Красимир Балъков имаха превъзходство през целия мач и логично се поздравиха с успех.Преди почивката пропуски пред вратата на Богомил Цинцарски направиха Ерик Почански и Иван Петков. През второто полувреме логичното се случи, макар и по леко куриозен начин. В 51-ата минута Цинцарски изрита силно топката, но тя удари Румен Руменов и влетя в празната рамка. В 82-ата минута Иван Стоянов зарадва зрителите на стадион "Ивайло" с точно изпълнение за 2:0, а пет минути след това Крум Стоянов фиксира крайния резултат.