Етър измъкна точка от Левски на Герена

Нашименто не успя да вкара от бялата точка в 94-ата минута

Левски и Етър не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 1:1 в двубоя от 25-ия кръг на Първа лига. Велко Бартович даде аванс на гостите в 61-ата минута, наказвайки груба грешка на стража на "сините" Николай Кръстев, който изпусна топката при центриране на Румен Руменов, след което черногорецът вкара втория си гол в Първа лига.Резервата Сержиу Буш изравни в 71-ата минута. Като цяло "виолетовите" изиграха добър мач, като през първата част Бадара удари горната греда. "Сините" също имаха няколко добри положения, като в самия край Фелипе Нашименто изпусна дузпа и не успя да осигури трите точки на своя отбор.Точката бе много важна за тима от Велико Търново в борбата за оцеляване. Левски от своя страна ще се отдалечи още повече от ЦСКА и Лудогорец.