Франция победи Германия с 2:1

Бъндестимът допуска шест поражения в една календарна година за първи път в историята

5 годиниФутбол 7 Телевизия Евроком

Франция показа характер и победи Германия с 2:1 в двубой от Лига А и група 1 в Лигата на нациите, игран на стадион "Стад дьо Франс".Първенецът на света за 2014 година изигра много силно първо полувреме срещу настоящия световен шампион, откривайки резултата чрез Тони Кроос. След това Бундестимът създаде още няколко много добри положения, но ги изпусна.В началото на второто полувреме Манеул Нойер спаси удара на излезлия сам срещу него Килиан Мбапе, но след час игра Антоан Гризман вкара много хубав гол с глава. Десетина минути преди края реферът Мажич отсъди спорна дузпа за домакините и Гризман не сбърка от бялата точка.Франция събра 7 точки на върха в групата, докато германците са на дъното с актив от една точка.