ЯПОНИЯ ПОБЕДИ БЪЛГАРИЯ С 7:2

АЛЕКСАНДРОВ И ЧОЧЕВ ВКАРАХА ЗА НАС, МИЛАНОВ ИЗТЪРВА ДУЗПА

8 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

България загуби от тима на Япония с 2:7 в мач от полуфиналите на четиристранния приятелски турнир „Кирин Къп“, който се провежда в Япония.На стадиона в Нагоя до почивката тимът на Япония поведе с 4:0 след голове на нападателя на Лестър Шинджи Оказаки в 5-ата минута, полузащитникът на Борусия (Дортмунд) Шинджи Кагава в 27-ата и 35-ата минута, и на нападателя на Саутхемптън Майя Ошида в 38-ата минута.През втората част Ошида, с втория си гол в мача в 53-ата минута, и Такаши Усами от тима на Гамба Осака в 57-ата минута доведоха резултата до 6:0 за Япония.Михаил Александров в 59-ата минута и Ивайло Чочев в 82-ата минута върнаха два гола за 2:6.Крайното 7:2 за Япония оформи нападателят на Санфрече Хирошима Такума Асано от дузпа в 87-ата минута на мача.Така в мача за третото място, на 7 юни в Осака,  България ще играе срещу Дания.За първото място на турнира ще спорят тимовете на Япония и Босна и Херцеговина.