Интер се бетонира на третото място след равенство с Рома

Титуляр за Интер тази вечер бе бившата звезда на Рома Раджа Наинголан, а на пейката на “джалоросите” започна младият талант Николо Дзаниоло

Отборите на Интер и Рома завършиха при резултат 1:1 в сблъсъка помежду си на "Джузепе Меаца" в Милано. Срещата бе от 33-ия кръг на италианската Серия "А". Стефан Ел Шаарауи даде аванс на "джалоросите" в резултата с гол в 14-ата минута, а в 61-ата минута Иван Перишич изравни.
Аржентинският нападател Мауро Икарди започна мача на пейката за "нерадзурите", а Лоренцо Пелегрини и Дженгиз Юндер се завърнаха в стартовия състав на "вълците". Допълнителен интерес на мача придаде и фактът, че Клаудио Раниери е бивш наставник на Интер, а Лучано Спалети бе начело на “вълците” преди да поеме тима от Милано. Титуляр за Интер тази вечер бе бившата звезда на Рома Раджа Наинголан, а на пейката на “джалоросите” започна младият талант Николо Дзаниоло, който бе привлечен от столичани като част от сделката за “Нинджата” Наинголан.