КУПАТА Е ЗА ПСЖ

ПО ТОЗИ НАЧИН ПСЖ СПЕЧЕЛИ ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ ТРОФЕИ ВЪВ ФРАНЦИЯ

8 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Пари Сен Жермен се наложи с 4:2 над Олимпик Марсилия и така се поздрави с Купата на Франция. Последният си мач за тима изигра Златан Ибрахимович, който се отчете с два гола и асистенция за успеха на „Стад де Франс”. Столичани поведоха в резултата след само три минути игра, когато точен бе Блес Матюиди, но в 12-ата минута Флориан Товен изравни - 1:1.Веднага след почивката Ибрахимович даде аванс на своите в 47-ата минута, а в 57-ата асистира на Единсон Кавани, като последният бе точен за 3:1. Отново шведът се разписа в 82-ата минута, а крайното 2:4 бе оформено от Миши Батшуай в 87-ата минута. По този начин ПСЖ спечели всички възможни трофеи във Франция, което означава, че в Лига Европа ще играе и шестият в Лига 1 тим на Сент Етиен.