Лудогорец и ЦСКА завършиха наравно 1:1

Лудогорец не успя да пречупи ЦСКА дори с фамозен гол от центъра

7 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

ЦСКА-София стигна до равенство 1:1 при гостуването на си на шампиона Лудогорец. Под дъжда в Разград двата отбора изиграха слаб мач, с малко интригуващи моменти.Голямата атракция обаче бе голът на разградчани, дело на капитана Светослав Дяков малко преди почивката, който порази вратата на "червените" от 40 метра след грешка в защита на Божидар Чорбаджийски и излизане на вратаря Георги Китанов..През второто полувреме ЦСКА-София изравни с попадение на Фернандо Каранга. Надлъгването до края на мача обаче излезе без победител и двата отбора разделиха по точка. "Червените" имат преднина от 5 точки на второто място пред Левски, който утре гостува на Дунав.След мача шампиона Лудогорец ще вдигне купата на Първа лига, ще получи златните си медали и заедно с феновете ще отпразнува шестата си поредна титла в българското първенство.