ЛУДОГОРЕЦ И ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА ЗАВЪРШИХА НАРАВНО 2:2

РЕВАНШЪТ Е НА 2 АВГУСТ В БЕЛГРАД

8 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Лудогорец завърши наравно 2:2 срещу Цървена звезда в първия мач между двата отбора от третия квалификационен кръг на Шампионска лига. На „Лудогорец Арена” в Разград голмайстори за домакините станаха Джонатан Кафу в 43-ата и Клаудиу Кешеру в 76-ата минута. За гостите от Белград Александър Катай отбеляза изравнителен гол веднага след почивката, а Гелор Канга изведе гостите напред в 66-ата минута.
Реваншът е на 2 август от 21:30 на стадион „Райко Матич“, известен като „Мала Маракана“ в Белград.