Манчестър Юнайтед се изкачи в Топ 4 на Висшата лига

Манчестър Юнайтед с 10 победа и без загуба вече 11 мача

5 годиниФутбол 10 Телевизия Евроком

Манчестър Юнайтед се изкачи в Топ 4 на Висшата лига, след като в мач от 26 кръг се наложи с 3:0 като гост на Фулъм. Така „червените дяволи“ постигнаха десета победа в 11-ия си мач под ръководството на Оле Гунар Солскяер (едно равенство).
Антони Марсиал направи силен мач. Той асистира за попадението на Пол Погба в 14-ата минута, а в 23-ата сам се разписа във вратата на домакините.
Погба оформи крайния резултата в 65-ата минута, когато беше точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Хуан Мата. Така французинът за първи път през кариерата си достига до 10 попадения в рамките на един сезон.
С този успех Манчестър Юнайтед събра актив от 51 точки и временно измести Челси от четвъртото място. „Сините“ утре гостуват на Манчестър Сити. Фулъм е на предпоследното 19-о място със 17 точки, на седем от зоната на спасението.