Милан приключи Лудогорец с класа и късмет, Моци с голяма глупост

Лудогорец загуби с 3:0 от Милан

6 годиниФутбол 6 Телевизия Евроком

Лудогорец загуби тежко с 0:3 от Милан в първи мач от 1/6-финалите на турнира "Лига Европа", като този резултат предреши реванша след седмица в Милано. Кутроне откри резултата в 45-ата минута, Родригез удвои от дузпа в 63-ата минута, а Борини довърши разградчани с гол в продължението на мача.

Разликата в играта на двата тима не бе толкова голяма, но италианците спечелиха с този категоричен резултат заради по-голямата си класа като отбор, моментна глупост на Козмин Моци и късмет, който покри европейския гранд в доста от ключовите моменти. Веднъж и гредата спаси италианците след страхотен шут на Светослав Дяков.

Наставникът на българския шампион Димитър Димитров опита да изненада Милан с включването на новото попълнение Якуб Шверчок за сметка на Вандерсон.