НАПОЛИ ЗАГУБИ ТРАГИЧНО ОТ ЮВЕНТУС

Ювентус победи Наполи с 1:3

9 годиниФутбол 6 Телевизия Евроком

Ювентус победи Наполи с 1:3 в 18 кръг от Италианската серия А. "Юве" нямаха победа като гости на "Сан Паоло" цели 14 години. Тази вечер лидерите във временното класиране счупиха каръка, като отбелязаха цели 3 гола и седми пореден мач без загуба. С удар от въздухът Пол Погба откри резултатът в 29 минутата,  като вкара във врата на домакините. За 1:1 голът отбележи Мигел Бритос в 64-та минута. 5 минути по-късно, гостите отново излязоха напред, като в 69-та минута Мартин Касерас отбеляза втория гол за отбора си. В продължението на срещата за  1:3 се записа Артуро Видал. В следващият кръг Ювентус посреща Верона, когато Наполи ще гостува на Лацио.