Неймар ги почна! Гол и асистенция и 3:0 срещу Гингам

Бразилецът с гол и асистенция при класическа победа с 3:0

7 годиниФутбол 4 Телевизия Евроком

Превърналият се в най-скъп футболист в света за всички времена Неймар стартира по отличен начин кариерата си в ПСЖ. Бразилецът започна титуляр при визитата на Гинган в мач от втория кръг на Лига 1 и се отчете с гол и асистенция за класическата победа с 3:0.
И трите попадения в срещата в Гинган паднаха през второто полувреме. В 52-ата минута ПСЖ поведе с куриозен автогол. Жордан Икоко се засуети в наказателното си поле и върна топката към вратаря Карл-Йохан Йонсон, който обаче не успя да се справи с нея и тя влезе във вратата. Десетина минути по-късно гостите удвоиха преднината си. Неймар изведе по отличен начин Кавани сам срещу стража и уругваецът не сбърка - 0:2.
В 82-ата минута ролите се размениха и Кавани подаде на Неймар, който отблизо реализира, стартирайки отлично в ПСЖ.