Опашкарите в Серия “А” завършиха сезона без да си вкарат гол

Домакините бяха по-настоятелният тим, особено в последната четвърт от мача, но не успяха да стигнат до попадение

5 годиниФутбол 9 Телевизия Евроком

Отборите на Фрозиноне и Киево завършиха наравно 0:0 на “Бенито Стирпе” в първи мач от последния 38-и кръг в Серия “А”.
Домакините бяха по-настоятелният тим, особено в последната четвърт от мача, но не успяха да стигнат до попадение. Същото се отнася и за гостите от Верона, чиито атаки обаче бяха много по-малко. Така Фрозиноне завършва кампанията само с една домакинска победа и 25 точки, което им отрежда 19-ото място в класирането и изпадане в Серия “Б”. “Летящите магаренца” останаха на последната 20-а позиция със 17 пункта и така ще придружат днешния си опонент във втория италиански ешелон.