Последният в класирането изпусна втора победа за сезона

Витоша с две греди в двубоя с Дунав

4 годиниФутбол 2 Телевизия Евроком

Последният в Ефбет лига Витоша (Бистрица) завърши при 1:1 с Дунав в предпоследен двубой от 18-ия кръг и изпусна втора победа за сезона, като игра с човек по-малко в последните минути на срещата.
Витоша поведе с гол на Емил Гъргоров от дузпа в 53-ата минута, но гостите изравниха в 66-ата минута с попадение на Стефан Христов. Бистричани можеха да стигнат до победата, но на два пъти удари на Гъргоров и Кабов срещнаха гредите.
Витоша записа второ равенство през сезона, но остава на дъното с 5 точки, докато Дунав е 11-и със 17.