ПСЖ победи Клуб Брюж с 1:0

Икарди носи успеха на французите

4 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

ПСЖ успя да победи минимално 1:0 Клуб Брюж в четвъртата си среща от груповата фаза на Шампионската лига.
Единственият гол в срещата бе дело на Мауро Икарди и падна в 22-ата минута. Аржентинецът вкара отблизо след пас на Дагба.
Победата за парижани значеше 12 точка и сигурно продължаване в следващата фаза на турнира, като най-близкият им преследвач в група "A" е Реал (Мадрид), който има 7 пункта. Трети и четвърти са Брюж и Галатасарай съответно с по 2 и 1 точки.
Днешният сблъсък на "Парк де Пренс" бе изненадващо равностоен, като домакините на няколко пъти се измъкнаха от това да не допуснат гол.
В 76-ата минута на срещата гостите от Белгия получиха право да изпълнят и дузпа, която обаче бе пропусната от Диане.
Така все пак победата отиде на сметката на домакините, които вече спокойно могат да гледат към следващата фаза на Шампионската лига.