Реал Мадрид победи Пари Сен Жермен с 2:1

"Кралете" спечелиха и в реванша на "Парк де Пренс" срещу 10 парижани

6 годиниФутбол 5 Телевизия Евроком

Реал Мадрид се наложи с 2:1 при визитата си на Пари Сен Жермен в мач реванш от 1/8-финалите в Шампионската лига. По този начин "Белия балет" продължава напред с общ резултат от двете срещи - 5:2.Всички попадения тази вечер паднаха след почивката Кристиано Роналдо откри в 51-ата минута. Асенсио мушна топката между краката на защитник на домакините и тя стигна до Лукас Васкес, който центрира на втората греда, а там CR7 нямаше проблеми да реализира с глава за 0:1.В 66-ата Марко Верати получи червен картон за гневна реакция към рефера. В 71-ата Кавани изравни. Тиаго Силва игра с глава, резервата Хавиер Пасторе стреля, Каземиро изби, но точно в крака на Кавани, който веднага насочи в мрежата за 1:1. В 80-ата точен Каземиро, който шутира от 16 метра, като топката се отби в тялото на Маркиньос и промени посоката си, което я направи неспасяема за вратаря на французите. До края имаше още положения, но в крайна сметка до нов гол не се стигна.