РИВЪР ПЛЕЙТ НА ФИНАЛ ЗА КОПА ЛИБЕРТАДОРЕС

ИНТЕРНАСИОНАЛ И ТИГРЕС ОПРЕДЕЛЯТ ДРУГИЯ ФИНАЛИСТ

9 годиниФутбол 1 Телевизия Евроком

Ривър Плейт се класира за финала в Копа Либертадорес. "Милионерите" направиха 1:1 като гост на парагвайския Гуарани и след като преди седмица спечелиха с 2:0 на "Монументал", си осигуриха място в директния спор за трофея.

Фернандо Фернандес даде преднина на домакините в 61-ата минута. Съставът от Асунсион продължи да атакува с всички сили с надеждата да изравни общия резултата, но вместо това Лукас Аларио в 79-ата минута отбеляза гола на успокоението за Ривър.

Другият финалист в турнира ще бъде излъчен след реванша между Интернасионал и Тигрес. Първата среща завърши 2:1 за бразилския тим.