Сент Етиен измъкна точка от Страсбург

"Зелените" стигнаха до 1:1 след изгонването на Невен Суботич

С човек по-малко повече от 70 минути Сент Етиен се добра до 1:1 при визитата си на Страсбург в среша от втория кръг на френската Лига 1.
Невен Суботич бе изгонен с директен червен картон още в 18-ата минута, след като събори откъсващия се сам срещу вратаря Нуно Да Коста. Въпреки това “зелените” не допуснаха гол през първото полувреме. Антони Гонсалвес (55) даде преднина на домакините след пас от Антони Каси.
Тимът от Елзас предчувстваше трите точки и пълен актив след два мача, но две минути преди края резервата Мактар Гей изравни след центриране на Матийо Дебюши.
След ремито и двата отбора са с четири точки, след като стартираха сезона с победи.