Севиля с изненадваща домакинска загуба

Хетафе си тръгна с трите точки от "Рамон Санчес Писхуан"

6 годиниФутбол 6 Телевизия Евроком

Севиля изненадващо загуби от гостуващия Хетафе с 0:2 в среща от четвъртия кръг на испанската Примера дивисион и допусна второ поражение за сезона.
Анхел Луис Родригес Диас (3, 38) вкара и двата гола за гостите от едноименното мадридско предградие. Иначе андалусци имаха инициативата и владееха топката в 70,5% от времето, но това не им помогна да намерят пътя към противниковата врата и да стигнат до гол, въпреки че съдията даде и 9 минути добавено време на срещата.
След загубата си Севиля е на 11-о място с 4 точки. Хетафе регистрира втори успех за сезона и е пети със 7 точки.