Страшна интрига за топ 4 в Англия след Ман Юнайтед и Челси

Четири отбора с шанс, делят ги пет точки

Манчестър Юнайтед и Челси завършиха при 1:1 в среща от 36-ия кръг на английската Висша лига и засилиха още повече интригата около последните две места в топ 4.
Хуан Мата изведе Юнайтед в 11-ата минута с удар в опразнената врата от по-малко от метра, но Маркос Алонсо изравни в 43-ата, довкарвайки топката след силен шут на Рюдигер. "Червените дяволи" имаха по-малко атаки, но повече точни удари в срещата, като гостите успяха да уцелят вратата им едва два пъти срещу пет за домакините.
Докато Манчестър Сити и Ливърпул водят люта битка за първото място, трето и четвъртото са обект на интерес от четири тима - Тотнъм (70 т.), Челси (68 т.), Арсенал (66 т.) и Манчестър Юнайтед (65 т.), като следващите два кръга на първенството ще са повече от интересни.