Торино разби Сампдория с 4:1

Армандо Ицо обаче направи 4:1 с точно изпълнение в 78-ата минута

5 годиниФутбол 3 Телевизия Евроком

Торино pазби Сампдория с 4:1 на стадион "Луиджи Ферарис" в Генуа. Тон за успеха на "биковете" даде голмайсторът Андреа Белоти, известен на Апенините като Петела, който вкара две попадения в мрежата на Емил Аудеро. Белоти откри резултата в 12-ата минута, а 43-ата бе пометен в наказателното поле на домакините. Италианският национал застана зад топката и след секунди Торо водеше с 2:0. Скоро след почивката бившият нападател на Дженоа Яго Фалке покачи на 3:0 за гостуващия състав. В 65-ата минута ветеранът Фабио Куалярела стреля от дузпа, но Салваторе Сиригу отби. При добавката Куалярела все пак наказа с находчив ход бившия си отбор. Армандо Ицо обаче направи 4:1 с точно изпълнение в 78-ата минута.