Витоша (Бистрица) победи  Берое с 1:0

Старозагорци с домакинска издънка срещу Витоша (Бистрица)

5 годиниФутбол 9 Телевизия Евроком

Александър Томаш за пореден път доказа, че не става за треньор на Берое. Воденият от псевдонаставника славен някога тим отново се издъни. Този път у дома срещу Витоша (Бистрица) - 0:1.
Младият и уж амбициозен наставник по всичко личи, че се е изчерпал за клуба под Аязмото. И май идва време за коренна промяна на горещия стол. Изглежда Александър Томаш може да води клубове от Драгалевци и Казичене, но не и отбор, печелил титлата, купата и суперкупата на България.
Иначе поздравления за Росен Кирилов и Витоша (Бистрица).
Единственият гол в срещата падна в 55-ата минута, а негов автор бе Четин Садула.
Двубоят започна мудно, а първото положение бе пред вратата на домакините, при което Христов стреля, но Перниш спаси.
Берое опита да направи нещо пред вратата на "бистришките тигри", но играта им бе крайно безидейна, като единственият им по-сериозен шанс за първото полувреме бе греда на Алкан.
Второто полувреме Витоша бе доста по-добрият отбор и създаваше редица сериозни положения пред вратата на "зелените", на които играта им бе меко казано трагична.
Така се стигна до 55-ата минута, в която Садула стреля с удар от границата на наказателното поле, а изстрелът му се отби в страничния стълб и влетя в мрежата.
До края "тигрите" нямаха проблеми да задържат преднината си и заслужено стигнаха до трите точки. С успеха Витоша (Бистрица) събра 25 точки и единадесети, докато Берое има 42 пункта на петото място.